Queens Royals - Austin Peay Governors Tahminler
Maç tahminleri
20/02/2025
Queens Royals
Austin Peay Governors
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Queens Royals | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 10 | 5 | 1158:1112 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Austin Peay Governors | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 7 | 8 | 1054:1107 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Bayanlar. Güney
Ringwood Hawks (Bayanlar)-Frankston Blues (Bayanlar)
Filipinler. MPBL
Rizal Golden Coolers-Bulacan Kuyas
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
Bahis ipuçları
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Queens Royals 'si
3 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Queens Royals 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Austin Peay Governors 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Queens Royals 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Queens Royals 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Austin Peay Governors 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Queens Royals 'si
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Austin Peay Governors 'si
1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Austin Peay Governors 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Queens Royals 'si
3 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Queens Royals için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Queens Royals 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Queens Royals 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Austin Peay Governors 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Austin Peay Governors 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Queens Royals 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Austin Peay Governors 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Austin Peay Governors 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2